złote gody 2020

2021-02-23


Wczoraj, 22 lutego, wójt Piotr Hajduk spotkał się z ubiegłorocznymi Jubilatami – małżeństwami, które w 2020 roku obchodziły 50. rocznicę ślubu, czyli tzw. złote gody. Ze względu na sytuację epidemiczną uhonorowanie par mogło się odbyć dopiero teraz.

Do tej pory rokrocznie odbywała się jedna wspólna uroczystość, jednak w tym roku, zgodnie z obowiązującymi wymogami, przygotowano indywidualne spotkania w urzędzie. Wójt Gminy Piotr Hajduk wręczył w imieniu Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy odznaczenia oraz legitymacje z okazji wieloletniego pożycia małżeńskiego. Ponadto Jubilaci otrzymali także upominki od włodarza Gminy Pcim. W spotkaniu uczestniczyli również Dariusz Tylek, sekretarz gminy, oraz Katarzyna Ptak, zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego. Spotkanie było dobrą okazją na chwilę rozmowy oraz wspomnień z minionych lat. 

Szanownym Jubilatom raz jeszcze składamy życzenia wszelkiej pomyślności oraz kolejnych, szczęśliwych lat w zdrowiu, zgodzie  i wzajemnej miłości. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

____________________________________

JUBILACI 2020:

 1. Elżbieta i Jan Dziadkowiec.
 2. Zofia i Alojzy Filipiec.
 3. Maria i Marian Guśpiel.
 4. Maria i Władysław Hajdas.
 5. Władysława i Władysław Hodurek.
 6. Maria i Roman Hodurek.
 7. Maria i Tadeusz Klimas.
 8. Henryka i Józef Mirek.
 9. Maria i Marian Raźniak.
 10. Ludwika i Marian Sraga.
 11. Zofia i Franciszek Ulman.
 12. Maria i Stanisław Wietrzyk.
 13. Stefania i Franciszek Woźnica.
 14. Janina i Józef  Ziaja.
NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl