XII OGÓLNOPOLSKI KONKURS POETYCKI IM. ELŻBIETY GUŚPIEL

2022-09-27

Zapraszamy do udziału w XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poezji im. Elżbiety Guśpiel.

Elżbieta Guśpiel - ( 1972 -2010 ) Poetka. Mieszkała i tworzyla w Pcimiu. Człowiek o wielkim sercu i ogromnej wrazliwości. Konkurs Jej imienia jest hołdem złożonym względem Jej twórczości i życiu.

- "Piszę, bo muszę - bo tak mi nakazuje serce. Wenę czułam od dzieciństwa - ale długie czasy uważałam, że są to zbyt wysokie progi. Jednakże poezja sama się upomniała - bowiem nic nie dzieje się bez przyczyny. Prostemu życiu mamy obowiązek nadać inny wymiar. Jak bardzo inny? - może bardziej rzeczywisty niż nam się wydaje - mówiła poetka.

Konkurs organizuje Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pcimiu przy udziale Grupy Literackiej "Tilia".

Regulamin do pobrania poniżej artykułu - w załączeniu.

Zgłoszenie do konkursu wymaga podpisania oświadczenia zapoznania z klauzulą informacyjną przetwarzania danych osobowych, które znajduje się poniżej w załączniku.(zal.1)