Witamy w Panelu Młodego Inżyniera


Witamy w Panelu Młodego Inżyniera - strony poświęconej działaniom projektowym grupie gimnazjalistów z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Pcimiu w ramach projektów: "Młody Inżynier 2013", "Młody Inżynier 2014!" oraz "Młody Inżynier!" realizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu cyklicznie co roku od 2013 roku.

Pomysł projektu zawdzięczamy prowadzącemu od ponad trzech lat w siedzibie GOKiS Pcim warsztaty z robotyki - Panu Andrzejowi Stawowemu na co dzień zajmującemu się serwisem najnowocześniejszej przemysłowej automatyki i robotyki. Środki jakie udało nam się zdobyć na realizację projektu Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pcimiu pozyskał w ramach programu "Równać Szanse" jeszcze w 2012 roku. Od stycznia do czerwca bieżącego roku zespół gimnazjalistów planował, konstruował i programował różnego rodzaju roboty po czym ożywiał je i prowadził szereg ćwiczeń nad udoskonalaniem skonstruowanych urządzeń.

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl