Wernisaż prac Zdzisława Słoniny - Żywobycie Kliszczaków na szkle malowane

2022-05-25


Za nami oficjalne otwarcie wystawy oraz spotkanie z wyjątkowym artystą, a przede wszystkim wspaniałym człowiekiem - Zdzisławem Słoniną. Sam dla siebie i innych pokorny twórca, sługa tradycji i kultury, oddany sztuce. Podczas wernisażu - w rozmowach - dał się poznać jako wnikliwy słuchacz, ale i wdzięczny kompan swych kliszczackich korzeni. O tym, że Jego artyzm ma posłuch, niech świadczy liczna publiczność. Serdeczne podziękowania dla Józefa Oskwaraka za niesamowity muzyczny klimat. Wystawa dostępna w GOKiS w Pcimiu do końca czerwca. Zapraszamy.

Na zdjęciu pan Zdzisław Słonina rozpoczynający wystawę swoich prac w GOKiS Pcim.Na zdjęciu Dyrektor GOKiS Pcim Robert Bylica z dwoma braćmi: Zdzisławem Słoniną i Andrzejem Słoniną.Widownia słuchająca występu Józefa Oskwarka, grającego na fujarze.Osoby oglądające prac malowanych na szkle przez pana Zdzisława Słoninę.Ludzie oglądający wystawę prac malowanych na szkle przez pana Zdzisława Słoninę.

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl