WARSZTATY MALOWANIA NA SZKLE - warsztaty w ramach cyklu zajęć Przystanek rękodzieło!

2022-05-17


W ubiegłym tygodniu w ramach cyklu warsztatów "Przystanek rękoDZIEŁO" w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Pcimiu odbyły się planowane wcześniej warsztaty malowania na szkle. Warsztaty przeprowadzone zostały pod okiem doświadczonego artysty, pedagoga Pani Aliny Sokołowskiej, prezesa Stowarzyszenia Alternatywa Chabówka z Chabówki, której bardzo serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i miłą atmosferę podczas zajęć.


Malowanie na szkle - to niecodzienna i bardzo atrakcyjna technika plastyczna. Podczas warsztatów uczestnicy mogli przeżyć niezapomnianą plastyczną przygodę, rozwinąć swoją kreatywność, poczuć się prawdziwym artystą, a może nawet zarazić się nową pasją. Dzięki właściwemu doborowi barw, koncentracji i precyzji podczas malowania na szkle, spod pędzla małych i dużych artystów powstały piękne prace, które stały się niepowtarzalną pamiątką.

Już dziś zapraszamy na kolejne zajęcia z cyklu "przystanek rękoDZIEŁO" - tym razem na tapecie makrama i wyroby z sznurka. zapisy w biurze GOKiS w Pcimiu lub pod nr tel. 12 274 80 39

 

grafika przedstawia kolaż zdjęć z warsztatów malowania na szkle, na zdjęciach prace oraz uczestnicy zajęć.

 

 

 

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl