Uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego - Przedszkole w Stróży 2022

2022-06-22


W poniedziałek 20 czerwca odbyło się w Stróży uroczyste podpisanie Aktu Erekcyjnego i wmurowanie go w mury powstającego Przedszkola Samorządowego. Nowa placówka będzie nowoczesnym, przestronnym i spełniającym najwyższe standardy obiektem oświatowym, w którym zaplanowanych jest pięć oddziałów przedszkolnych dla 125 dzieci z Gminy Pcim.
Na zaproszenie Wójta Gminy Pcim - Piotra Hajduka w uroczystości wzięli udział: Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek, Wicewojewoda Małopolski Ryszard Pagacz, Poseł RP Władysław Kurowski, Małopolska Kurator Oświaty Barbara Nowak oraz przedstawiciele Samorządu i Oświaty z terenu Gminy Pcim.

To ważne wydarzenie dla naszej Gminy ponieważ Przedszkole, na którego terenie budowy właśnie się znajdujemy, to długo wyczekiwana inwestycja przez mieszkańców i wiele starań podejmowanych ze strony władz gminy by można było tę inwestycję zrealizować. Jednak nie moglibyśmy podjąć tej inicjatywy gdyby nie środki z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych - podkreślił w wystąpieniu Włodarz Gminy Piotr Hajduk

Uroczystość podpisania aktu erekcyjnego w Stróży   Uroczystość podpisania aktu erekcyjnego w StróżyUroczyste podpisanie aktu erekcyjnego przez Ministra Edukacji i Nauki w Stróży  Uroczyste podpisanie aktu erekcyjnego przez Posła RP Władysława Kurowskiego w StróżyUroczystość podpisania aktu erekcyjnego w Stróży  Uroczystość podpisania aktu erekcyjnego w StróżyPodpisanie aktu erekcyjnego przez Wójta Gminy Pcim Piotra Hajduka w Stróży  Podpisanie aktu erekcyjnego w StróżyPodpisanie aktu erekcyjnego w Stróży  Wmurowanie aktu erekcyjnego przez Wójta Gminy Pcim Piotra Hajduka

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl