Uczniowie klas I-III wracają do szkół

2021-01-15


Od poniedziałku, 18 stycznia br. uczniowie klas I-III szkół podstawowych wracają do nauki stacjonarnej w ścisłym reżimie sanitarnym, a uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych nadal będą się uczyć zdalnie. Szkoły Gminy Pcim przygotowane są do ich przyjęcia. Ministerstwo Edukacji i Nauki wraz z Ministerstwem Zdrowia oraz Głównym Inspektoratem Sanitarnym przygotowało wytyczne w związku z powrotem uczniów.  Szczegóły dotyczące funkcjonowania szkół i placówek znajdą Państwo w komunikacie MEiN. Informacje  te zamieszczone są tutaj. Szkoły zapewnią także opiekę świetlicową dla najmłodszych uczniów. Gmina Pcim  organizuje odwozy i dowozy uczniów do szkół wg rozkładów jazdy ustalonych z przewoźnikiem i Dyrektorami Szkół.

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl