Teatr nad Rabą - spektakl o Irenie Kwiatkowskiej

2022-11-29


Aktorki z Teatru Nad Rabą kolejny razy pokazały kunszt i klasę. Tym razem wcielając w życie scenki rodzajowe z repertuaru Ireny Kwiatkowskiej. Świetny wyszukany humor, różnorakie wcielania " kobiety pracującej" i niebanalne opracowanie. Należy również wspomnieć o muzycznym akcencie wydarzenia. Tu jak zwykle na wysokości zadania stanęła Julia Pitala. Jej popisowe wykonania takich piosenek jak " Szuja" , czy też ' Nogi roztańczone" dodały spektaklowi animuszu i wigoru. Możemy śmiało powiedzieć, iż niedzielny wieczór był dla nas wszystkich sentymentalną podróżą w czasie do Kabaretu Starszych Panów czy też wspomnień z "Czterdziestolatka". Naszym wspaniałym Panią dziękujemy i z niecierpliwością czekamy na kolejne teatralne premiery.

Krysia Szatan Agnieszka Tola Słomka

Magdalena Borowska, Maria Róg, Jolanta Cioch, Joanna Róg, Grażyna Zięba, Maria Druzgała

Powitanie gości prze Tolę Słomkę na spektaklu o Irenie KwiatkowskiejAktorzy Teatru nad Rabą na premierze spektaklu o Irenie KwiatkowskiejWidownia podczas spektaklu o Irenie Kwiatkowskiej przygotowanego przez Teatr nad RabąJulia Pitala podczas spektaklu Teatru nad Rabą  o Irenie KwiatkowskiejAktorzy Teatru nad Rabą na premierze spektaklu o Irenie Kwiatkowskiej

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl