Szach i mat


SZACH I MAT...!

Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych zgłębianiem tajników królewskiej gry na zajęcia szachowe organizowane prze Gminny Ośrodka Kultury i Sportu w Pcimiu. Zajęcia odbywają się w Szkole Podstawowej Nr 1 w Pcimiu w każdy wtorek o godz. 11.30 - 15.30 oraz na Świetlicy Pcim - Krzywica w czwartek w godz. 12.00 - 16.00.

Szachy to przepiękna dyscyplina sportowa. Dzieci i młodzież, które trenują szachy osiągają bardzo dobre wyniki w nauce, mamy na to wiele przykładów. Szachy rozwijają logiczne myślenie, poprawiają pamięć, uczą również przegrywania co jest niezauważalną korzyścią, ale tak ważną w teraźniejszym świecie. Najważniejsze jest to, że rozwijają umiejętności rozwiązywania skomplikowanych problemów i zasady, ażeby w czasie gry i w życiu łatwo się nie poddawać…..

Serdecznie zapraszam na zajęcia.

Instruktor Maria Zduń

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl