Świetlica Trzebunia


Świetlica Środowiskowa w Trzebuni prowadzi swoje zajęcia w budynku przy szkole podstawowej. W swojej ofercie posiada szereg zajęć dla dzieci i młodzieży m.in. zajęcia plastyczne, muzyczne i sportowe. Świetlica zajmuje się również organizacją imprez dla dzieci i młodzieży jak np. wystaw plastycznych, turniejów sportowych.

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych od 12 do 16.

Kontakt:

instruktor Małgorzata Wątor 

Działalność świetlicy w roku 2018

Podczas zajęć feryjnych, na zajęciach dzieci tworzyły niepowtarzalne pacynki pn.„ Tańcowała igła z nitką”, a wokresie Wielkanocnym wykonywaliśmy wielkanocne zawieszki z filcu. Każde dziecko po wybraniu przez siebie wzoru przystąpiło do wycinania szycia i ozdabiania swojej zawieszki. Zajęcia wzbudziły wiele emocji, niektóre z dzieci po raz pierwszy mogły spróbować swoich zdolności krawieckich.

Każda okazja jest doskonałym pomysłem do wręczenia kwiatów. I nie muszą to być kwiaty z kwiaciarni lub ogródka. Można je przecież zrobić z papieru. Dlatego też dzieci stworzyły niepowtarzalne wiosenne  kwiaty z papieru. Gwarantuję, że takie kwiaty zrobione przez dzieci będą doskonałe na każdą okazję.

„ Dzień Mamy” to doskonała okazja do obdarowania kochanych rodzicielek prezentami. Podczas zajęć, dzieci ozdabiały słoiki, butelki, tworząc ozdobne flakony. Stosowały metodę serwetkową. Miło patrzeć, jak z prostych, niepozornych przedmiotów powstają takie cuda.

info i foto M.Wątor

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl