Świąteczne spotkanie z kulturą

2022-12-22


Przedświąteczna niedziela obfitowała w moc wrażeń pełnych kliszczackiej kultury i tradycji. W klimacie świątecznym wystąpiła orkiestra OSP Pcim oraz dzieciaki z zespołu Mali Pcimianie.  Wisienką na torcie był występ grupy kolędniczej  oraz koncert zespołu Pcimianie działających przy KGW Pcim.

Przybyli goście mogli skosztować tradycyjnych świątecznych potraw przygotowanych przez panie z KGW Pcim  oraz nabyć ozdoby świąteczne.

Spotkaniu towarzyszyło wręczenie nagród w konkursie szopek bożonarodzeniowych.

Realacja z wydarzenia Świąteczne Spotkanie z Kulturą dostępna pod linkiem 

Koło Gospodyń Wiejskich z Pcimia podczas Świątecznego Spotkania z Kulturą  z GOKiS Pcim. KGW Pcim ze swoim stoiskiem świątecznym: wypiekami oraz rękodziełemStoisko rękodzielnicze z ozdobami świątecznymi oraz pracownicy GOKiS Pcim.Orkiestra Dęta z Pcimia podczas gry na instrumentach. Występy miały miejsce podczas Świątecznego Spotkania z Kulturą w GOKiS Pcim.Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu z Pcimia wraz z Dyrektorem Biblioteki Publicznej z Pcimia podczas wręczania nagród w XXI  Konkursie Szopek krakowskich i tradycyjnych.

Dzieci z zespołu Mali Pcimianie podczas występów w Świątecznym Spotkaniu z Kulturą z GOKiS Pcim. Z zespołem opiekun Monika Gigoń

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl