SPRAWOZDANIE Z XIII GMINNEGO TURNIEJU SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

2023-03-03


SPRAWOZDANIE Z XIII GMINNEGO TURNIEJU SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

ORGANIZOWANEGO PRZEZ GOKIS PCIM

 

25 lutego 2023 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Pcimiu spotkało się 52 zawodników aby wziąć udział w gminnych rozgrywkach szachowych. Turniej rozgrywano w 3 kategoriach: przedszkola ( 21 zawodników), Szkoły Podstawowe: klasy I – III ( 25 zawodników) oraz klasy IV – VIII ( 6 zawodników).

Sędzią Głównym turnieju był Bartosz Ślęczka.

Zawodnicy rozgrywali swoje partie w systemie szwajcarskim przez 7 rund w tempie po 10 min. Na zawodnika. Starsi zawodnicy grali w systemie kołowym. Sędziowie po naradach postanowili  przyznać po 5 miejsc w kategorii szkoły i przedszkola oraz 3 miejsca w kategorii IV – VIII. Po zakończeniu wszystkich partii system wyłonił następujących zwycięzców:

PRZEDSZKOLA

I MIEJSCE – FABIAN RÓG

II MIEJSCE – JAN TEKIELA

III MIEJSCE – JAGODA BYLICA

IV MIEJSCE – KRYSTIAN MIREK

V MIEJSCE – MARCEL MIETŁA

SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY I – III

I MIEJSCE – MACIEJ ZADORA

II MIEJSCE – MICHAŁ WĘGRZYCKI

III MIEJSCE – KSAWERY WÓJCIK

IV MIEJSCE – MARIA SZCZECIŃSKA

V MIEJSCE – JAKUB OSTAFIN

SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY IV – VIII

I MIEJSCE – JAKUB KOWAL

II MIEJSCE – OSKAR RÓG

III MIEJSCE – WIKTOR ŻERNOWSKI

Puchary i nagrody zostały ufundowane przez Urząd Gminy Pcim, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pcimiu oraz Urząd Marszałkowski.

Baner Gminy Pcim oraz Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pcimiu. Na stoliku nagrody i kubeczki.Uczestnicy Gminnego Turnieju Szachowego podczas rozgrywek. Przy stolikach dzieci podczas gry w szachy.Wójt Gminy Pcim Piotr hajduk, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pcimiu Robert Bylica oraz Sędzia Główny Bartosz Ślęczka na Turnieju Szachowym w Gminie Pcim. W tle baner Gminy Pcim i GOKiS PcimWójt Gminy Pcim Piotr Hajduk z Dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pcimiu Robertem Bylicą wręczając puchary i dyplomy w XIII Gminnym Turnieju Szachowym

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl