Spotkanie autorski i promocja książki

2021-07-02


Ostatni tydzień roku szkolnego dla młodzieży z gminy Pcim, to nie tylko perspektywa upragnionych wakacji ale również intelektualna podróż po zakątkach historii. Okazją ku temu było spotkanie autorskie oraz premiera książek, które przybliżyly nam obraz sąsiedniej gminy Tokarnia. Bartłomiej Dyrcz oraz Marian Cieślik to autorzy, którzy w subtelny i skondensowany sposób przedstawili sylwetki oraz szkice biograficzne osób, które odegrywały znaczącą rolę w wswoich środowiskach. 

Kolejnym punktem programu była prezentacja pozycji ksiażkowej Bartłomieja Dyrcza pt. "Orzeł czy reszka". Zważywszy na czas mistrzostw Europy w piłce nożnej,  opowieść o klubie GKS Beskid Tokarnia i jego historii, była okazją do przybliżenia zagadnień dot. tego sportu jak i działających w nich piłkarzy.

Na zdjęciu uczestnicy spotkania. Młodzież szkoły podstawowejNa zdjęciu organizator spotkania oraz autorzy książki Pamiętamy.

 

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl