Spektakl STANCJA w reżyserii Doroty Ruśkowskiej zagościł w GOKiS Pcim

2022-12-12


O tym, że spektakle Teatru w Stodole potrafią rozbawić do łez przekonaliśmy się niejednokrotnie. I nie inaczej było wczoraj. Pełna humoru i gagów historia pewnego lokum do wynajęcia i przebywających tam bohaterów to niewątpliwie wspaniałe remedium na pochmurne i zimne dni

Spektakl " STANCJA" w reż. Doroty Ruśkowskiej to również kolejny dowód na to, że i widownia może brać czynny aktorski udział. A jak było? Zobaczcie sami.

Aktorzy na scenie w spektaklu STANCJA w reżyserii Doroty Ruśkowskiej. Dwóch mężczyzn ubranych na czarno, jeden siedzi, drugi stoi nad nimAktorzy na scenie w spektaklu STANCJA w reżyserii Doroty Ruśkowskiej. Trzej mężczyzn i jedna kobieta rozmawiają. Jeden z mężczyzn to lekarz.Aktorzy na scenie w spektaklu STANCJA w reżyserii Doroty RuśkowskiejAktorzy na scenie w spektaklu STANCJA w reżyserii Doroty Ruśkowskiej. Mężczyzna zamyślony stoi na środku sceny.

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl