Spektakl pt. "Kandydatki na żonę" Teatru nad Rabą z okazji Dnia Kobiet

2023-03-15


Cóż to był za wieczór. Aktorki i aktorzy Teatru nad Rabą ponownie stanęli na wysokości zadania serwując spektakl pełen humoru i zaskakujących zwrotów akcji. A wszystko to z okazji Dnia Kobiet, bo i spektakl był o kobietach. " Kandydatki na żonę" to kolejna komedia wyreżyserowana przez Agnieszkę Tolę Słomka, której premiera miała miejsce w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu. A o tym jak było niech zaświadczy licznie zgromadzona publiczność oraz barwna fotorelacja.

Fot: GOKiS Pcim

Pokojówka z mężczyzną stojący w ogrodzie.Kobieta z rozpuszczonymi włosami w jasnej sukience z kamerdynerem przytuleni. W tle scena z kwiatami.Mężczyzna z kobietą siedzący na sofie. Mężczyzna trzyma w dłoniach obraz.Mężczyzna z kobietą siedzący na sofie.Mężczyzna, za nim kobieta w czerwonej sukience i długich blond włosach.Starszy mężczyzna i młody mężczyzna na rybach. W rękach wędka.Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pcimiu Robert Bylica oraz Wójt Gminy Pcim Piotr Hajduk składający życzenia kobietom oraz reżyserowi Toli SłomceWójt Gminy Pcim Piotr Hajduk przy mikrofonie podczas przemowy.

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl