PROCEDURY COVID-19


W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników oraz osób przebywających i korzystających z usług GOKiS w Pcimiu - mając na celu umożliwienie realizację zadań i czynności niezbędnych dla podtrzymania ciągłości działania instytucji i podległych placówek wprowadza się następujące zasady i instrukcje obowiązujące podczas pracy w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Pcimiu

1. Zarządzenie w sprawie działalności hali sportowej w Stróży w czasie trwania epidemii COVID-19

2. Zarządzenie w sprawie organizacji pracy Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pcimiu w okresie od dnia 1 września 2020 r. do odwołania oraz wytycznych dla instytucji kultury w trakcie trwania epidemii COVID-19

3. Zarządzenie Dyrektora GOKiS w Pcimiu w sprawie wprowadzenia zasad i instrukcji obowiązujących w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Pcimiu w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS COV-2 wywołującego chorobę COVID‑19.

4. Deklaracja udziału w zajęciach/wydarzeniach organizowanych stosownie do sytuacji epidemiologicznej panującej w Polsce w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Pcimiu

 

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl