Posiadasz kompostownik? Ta ulga jest dla Ciebie!

2021-01-08


W załączeniu podajemy Państwu wypełnioną deklarację jako przykład, ponieważ często dzwonią Państwo i pytają o szczegóły wypełnienia deklaracji z ulgą na kompostownik, oraz niewypełniony wzór deklaracji do pobrania (wzory są w dwóch formatach - "docx" do wypełnienia na komputerze, "pdf" do druku i ręcznego uzupełnienia).
Jest to deklaracja za gospodarowanie odpadami komunalnymi od 2021 r. - w przypadku chęci zadeklarowania kompostownika od 01.01.2021 r.

  • Uprasza się o składanie deklaracji, po otrzymaniu listownego zawiadomienia i po umówieniu się na spotkanie - gminapcim.pl/url/L74dYIz5Yf1x2CO.
  • Podane dane są fikcyjne i służą jedynie jako przykład przy samodzielnym wypełnianiu swojej deklaracji.
  • Konieczne do wypełnienia pola oznaczono kolorem żółtym.
  • Kwota przykładowej deklaracji została obliczona dla nieruchomości zamieszkanej przez 5 osób.
  • W poz. 36 deklaracji należy złożyć podpis osoby, na którą widnieje deklaracja – w większości przypadków jest to osoba, na którą zaadresowane zostało listowne zawiadomienie o wysokości opłaty na 2021 r. W przypadku wysłania deklaracji na skrytkę ePUAP Gminy Pcim (/120904/skrytka - https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/profil-urzedu/120904) konieczne jest podpisanie korespondencji „Profilem Zaufanym” lub „Certyfikatem kwalifikowanym” - w innym wypadku konieczne będzie przesłanie oryginału deklaracji za pośrednictwem poczty na adres: Urząd Gminy Pcim, 32-432 Pcim 563; wrzucenie deklaracji do urny zlokalizowanej na parterze budynku urzędu - przy kasie bądź dostarczenie jej osobiście, po uprzednim umówieniu spotkania - gminapcim.pl/url/L74dYIz5Yf1x2CO.

Dziękujemy za wyrozumiałość i stosowanie się do opisywanych zaleceń.

 

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY PCIM W OKRESIE  I.2021 - XII.2021 ROKU - kliknij, aby zobaczyć

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl