PODZIĘKOWANIA DLA GMINY PCIM

2022-06-08


Wydarzenie - Wiosenne porządki - które odbyło się w naszej Gminie 26 marca 2022 roku w ramach akcji „Posprzątaj z nami Małopolskę” pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego wraz z Zespołem Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego, uhonorowano podziękowaniami za zaangażowanie i udział w przedsięwzięciu dla Gminy Pcim. To są podziękowania przede wszystkim dla tych, którym chciało się przyjść, i którzy swoją postawą dali dobry przykład.

Przypomnijmy, że w ramach akcji posprzątany został teren parku nad Rabą wraz ze znaczącym odcinkiem ścieżki rowerowej w Pcimiu. Jednocześnie w parku nad Rabą Urząd Gminy w Pcimiu zorganizował zbiórkę elektrośmieci „za sadzonkę” oraz bezpłatne czipowanie psów. Uczestnikami były głównie dzieci ale nie zabrakło dobrego przykładu ze strony dorosłych gdyż w sprzataniu naszej małej ojczyzny wzięli udział Wójt Gminy Pcim Piotr Hajduk, Dyrektor GOKiS Robert Bylica, pracownicy Urzęd Gminy i GOKiS w  Pcimiu, a także mieszkańcy gminy.

https://www.gminapcim.pl/post/wiosenne-porzadki-w-gminie-pcim-juz-za-nami-2

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl