PODSUMOWANIE WAKACJI Z GOKiS PCIM

2021-08-04


Nadeszła pora aby podsumować wakacyjny czas w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu. W tym roku przez 5 tygodni aktywnie i kreatywnie w zajęciach wakacyjnych uczestniczyło ok. 80 dzieci i młodzieży z terenu Gminy Pcim. Z każdym rokiem staramy sie poszerzać ofertę, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie, zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Dlatego też dzieci uczestniczyły  w  wyjazdach do kina, na baseny, do parku trampolin, nie zabrakło także pieszych wycieczek  z ogniskiem i kiełbaską oraz miejscowymi atrakcjami przyrodniczymi. Mali  artyści mogli rozwijać swoje pasje na  warsztatach plastycznych,  ceramicznych, teatralnych a także zajęciach hip hopu, na których nagrały teledysk.  Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia sportowe, gdzie uczestnicy chętnie rozgrywali mecze piłki nożnej, siatkówki czy też w lekkoatletycznych konkurenchjach.

    Specjalne podziękowania przekazujemy na ręce Wójta Gminy Pcim – Pana Piotra Hajduka, który  zawsze okazuje wsparcie finansowe dla tego typu inicjatyw.

    Mamy nadzieję, że dzieciaki miło będą wspominać ten wakacyjny czas, życzymy dalszych bezpiecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu.

Na zdjęciu dzieci na zajęciach ceramikina zdjęciu piesza wycieczka dzieci

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl