PILNE!!! Praca: dla opiekuna osoby starszej i niepełnosprawnej

2022-01-14

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pcimiu poszukuje osoby gotowej do podjęcia zatrudnienia na umowę zlecenie lub opcjonalnie na umowę o pracę w charakterze opiekuna/opiekunki wykonującego usługi opiekuńcze do osób starszych i niepełnosprawnych mieszkających na terenie gminy Pcim, objętych w/w formą wsparcia przez GOPS Pcim w roku 2022.

Wymagania to przede wszystkim:

• dyspozycyjność;

• sumienność;

• stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku opiekuna;

• doświadczenie pracy na podobnym stanowisku;

• prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

• pomoc w zaspokojeniu codziennych potrzeb życiowych tj. pomoc w zrobieniu zakupów i dostarczanie ich podopiecznemu, przyrządzanie posiłków dla podopiecznego;

• czynności związane z utrzymaniem higieny osobistej podopiecznego;

• czynności związane z utrzymaniem higieny otoczenia i sprzątaniem;

• zapewnienie kontaktu z otoczeniem.

Oferty należy składać na dzienniku podawczym Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pcimiu (pok. 1) GOPS w Pcim 563, 32-432 Pcim osobiście z dopiskiem "opiekun usług opiekuńczych" lub za pośrednictwem poczty. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 12 274 91 02 wew. 34.

Nabór nie jest opatrzony terminem gdyż Ośrodek odnotowuje duże zapotrzebowanie na świadczenie tej formy pomocy, dlatego stale poszukuje osoby chętne do pracy na stanowisku opiekuna.