Pełnych ufności Świąt WIELKIEJ NOCY

2021-03-31


Na zdjęciu ozdobne jajka wielkanocne i życzenia świąteczne o treści.Niech w czas Święta Paschy zagości w Waszych sercach i rodzinach radość, spokój oraz nadzieja odradzającego się życia. A Zmartwychwstały Jezus utwierdza naszą wiarę w zwycięstwo dobra nad złem, życia nad śmiercią, miłości nad nienawiścią. Pełnych ufności Świąt Wielkiej Nocy życzą Dyrekcja oraz Pracownicy GMINNEGO OŚRODKA KULTURY I SPORTU W PCIMUNa zdjęciu ozdobne jajka wielkanocne i życzenia świąteczne o treści.Niech w czas Święta Paschy zagości w Waszych sercach i rodzinach radość, spokój oraz nadzieja odradzającego się życia. A Zmartwychwstały Jezus utwierdza naszą wiarę w zwycięstwo dobra nad złem, życia nad śmiercią, miłości nad nienawiścią. Pełnych ufności Świąt Wielkiej Nocy życzą Dyrekcja oraz Pracownicy GMINNEGO OŚRODKA KULTURY I SPORTU W PCIMU

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl