Oferta zajęć Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pcimiu na rok 2022/2023

2022-09-02


Szanowni rodzice/opiekunowie swoich pociech! jeśli są Państwo zainteresowani ofertą zajęć Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pcimiu zapraszamy do telefonicznego zapisu dzieci pod nr tel. 12 274 80 39 od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 lub poprzez złożenie stosownej aktualnie obowiązującej deklaracji zapisu na zajęcia, dostępnej poniżej artykułu w sekcji do pobrania. Jednocześnie uprzejmie prosimy o zapoznanie się z nowym regulaminem zajęć ( do pobrania poniżej artykułu ).

Pierwszeństwo zapisu na zajęcia prowadzone w ramach działalności ośrodka mają dzieci kontynuujące w nich udział czyli uczestnicy zajęć roku szkolnego ubiegłego.

Informacja dla zainteresowanych warsztatami z zakresu programowania i robotyki - informujemy, iż od tego roku szkolnego obowiązuje jednorazowa opłata wpisowa za uczestnictwo w zajęciach z robotyki w wysokości 50 zł od uczestnika. Jest to opłata, która zostaje pobierana tylko i wyłącznie przy zapisie dziecka na zajęcia, raz jeden podczas całego cyklu zajęć w roku szkolnym i przeznaczona jest na potrzeby tylko i wyłącznie sekcji robotyki m.in. na zakup baterii, dodatkowych bądż zniszczonych klocków lego etc.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pcimiu na rok 2022/2023. 

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl