NAGRANIA DO NOWEJ PŁYTY ORKIESTRY DĘTEJ ORZEŁ Z TRZEBUNI

2021-10-21


Na wyjątkowe urodziny, wspaniała niespodzianka. 170 lat istnienia Orkiestry Dętej „Orzeł” z Trzebuni to wyzwanie dla nas wszystkich. To okazja również aby uwiecznić muzyczne dokonania. Wielbiciele dorobku artystycznego orkiestry na pewno znajdą na niej coś dla siebie. Ogromne różnorodność repertuarowa na najwyższym poziomie artystycznym, zaspokoi najbardziej wyrafinowane muzyczne gusta.

Dzięki wsparciu finansowemu Województwa Małopolskiego oraz współpracy z Stowarzyszeniem Inicjatyw Lokalnych „Talent” z Pcimia w niedzielne popołudnie 17 pażdziernika udało się nagrać pierwszą część repertuaru. Pierwszy dzień nagrań więc już za nami. Dziękujemy Studiu Nagraniowemu B&B Records za profesjonalizm, gościnę i dobrą atmosferę.

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w związku z realizacją zadania publicznego Małopolskie Orkiestry Dęte 2021
grafika przedstawia członków orkiestry dętej orzeł podczas nagrania w studio nagraniowym 
grafika przedstawia członków orkiestry dętej orzeł podczas nagrania w studio nagraniowym oraz budynek studia nagraniowego

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl