LISTA UCZESTNIKÓW - ROBOTYKA

2021-06-09

11 czerwca 2021 roku wznawiamy zajęcia z zakresu robotyki i programowania. Poniżej lista uczestników poszczególnych grup.

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną prosimy wszystkich rodziców/opiekunów dzieci o zapoznanie się z obowiązującymi szczegółowymi wytycznymi dot. bezpieczeństwa oraz prowadzenia i organizacji zajęć oraz wydarzeń kulturalnych przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pcimiu w trakcie trwania epidemii COVID-19 ( dostępne na stronie https://www.gminapcim.pl/post/1214/procedury-covid-19 ).
Obowiązkowo każdy uczestnik zajęć zobowiązany jest do dostarczenia deklaracji zapisu wraz z oświadczeniem COVID-19 ( dostępne w załączeniu ) - dotyczy dzieci, które nie złożyły deklaracji w pażdzierniku 2020 roku lub będą na zajęciach po raz pierwszy.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. tel. 12 28 48 039 w godz. 8-16

GRUPA I  zajęcia prowadzone w godzinach 16.00-17.30

Mirochna Dominik