Laureaci Konkursu Ekologicznego „Czyste Powietrze - Zdrowe Życie”

2022-06-09

Wyniki konkursu „Czyste Powietrze - Zdrowe Życie” prezentowaliśmy Państwu na naszej stronie 1 czerwca, natomiast 7 czerwca organizatorzy konkursu wraz z Wójtem Gminy Pcim - Piotrem Hajdukiem odwiedzili laureatów konkursu w szkołach podstawowych naszej Gminy aby przekazać gratulacje i nagrody osobiście.

Dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu ekologicznego „Czyste Powietrze - Zdrowe Życie” za pomysłowość, zaangażowanie i poświęcony czas na przygotowanie filmików i prezentacji tematycznych. To świetna robota - GRATULUJĘ - i jednocześnie zachęcam do aktywnego udziału w kolejnych konkursach - Piotr Hajduk - Wójt Gminy Pcim

Śledźcie naszą stronę internetową ponieważ w przyszłym tygodniu będziemy prezentować nagrodzone filmiki i prezentacje. Zapraszamy.

Zdjecie grupowe dzieci ze SP Trzebunia Zdjecie grupowe dzieci ze SP Pcim