Konkurs Regionalny "Biesiada z mistrzami polskiego romantyzmu"

2022-10-04

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie inspiracji twórczością Patronów roku 2022 - czyli twórców polskiego romantyzmu.

Konkurs przeznaczony jest dla młodzieży w wieku od 12 do 25 lat, oczywiście z podziałem na grupy wiekowe w kategoriach: scenicznej, plastycznej, muzycznej i literackiej. Odwołuje się twórczości polskich romantyków w różnych dziedzinach sztuki i gatunkach literackich.

Zachęcamy do zapoznania się regulaminem, w którym wyjaśnione są szczegóły i terminarz konkursowy. Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępna w plikach do pobrania.

Zwycięzcy otrzymają nagrody w postaci voucherów do EMPiK-u

Organizatorem konkursu są GOK w Lanckoronie i stowarzyszenie Egida. Przyjaciele Muzeum w Lanckoronie. Konkurs uzyskał dofinansowanie z programu "Mecenat Małopolski 2022 - II edycja".

Zgłoszenia przyjmowane będą do 31 października 2022 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Pcimiu, następnie przesłane będą do Organizatora. Serdecznie zapraszamy do udziału !!!