Koncert Kolęd w Trzebuni w wykonaniu Związku Podhalan Oddział Górali Kliszczackich z Trzebuni

2023-01-11


Śmiało można powiedzieć " kto nie był niech żałuje", bo była to wspaniała muzyczna uczta. Kolejny już raz Związek Podhalan Oddział Górali Kliszczackich w Trzebuni udowodnił, że koncert kolęd w ich wykonaniu to wielkie wydarzenie. A o tym niech świadczy po brzegi wypełniony słuchaczami Kościół Parafialny w Trzebuni jak i bogata sceneria. Należy oczywiście wspomnieć o wyjątkowych aranżacjach, wykonawcach, oraz zaangażowaniu organizatorów, które przełożyły się na atmosferę panującą podczas koncertu.

Związek Podhalan Oddział Górali Kliszczackich w Kościele Parafialnym w Trzebuni podczas kolędowania. Członkowie Związku w strojach kliszczacki przy mikrofonach kolędują. Z tyłu gwiazda Betlejemska i Najświętszy Ołtarz.Związek Podhalan Oddział Górali Kliszczackich w Kościele Parafialnym w Trzebuni podczas kolędowania. Członkowie Związku w strojach kliszczackich z Gwiazdą Betlejemską na tle Ołtarza Kościelnego. Przy mikrofonie Wójt Gminy Pcim Piotr Hajduk.Związek Podhalan Oddział Górali Kliszczackich w Kościele Parafialnym w Trzebuni podczas kolędowania. Trzebunianie w strojach kliszczackich z Gwiazdą Betlejemska w dłoni podczas śpiewu. W tle Najświętszy Ołtarz.Związek Podhalan Oddział Górali Kliszczackich w Kościele Parafialnym w Trzebuni podczas kolędowania. Muzycy z instrumentami na tle obrazu Najświętszego Serca Jezusowego.

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl