Koło Gospodyń Wiejskich z Trzebuni ma już 15 lat

2023-01-19


Na tą okazję dla wszystkich licznie przybyłych gości nasze Panie przygotowały wyjątkowy program. Oprócz wspomnień był czas na pełen humoru spektakl pt. "KGW jedzie do sanatorium" a także tańce, śpiew i pyszny poczęstunek. Paniom z KGW życzymy dalszej tak prężnej pracy i działalności.

Kto nie był na jubileuszu KGW z Trzebuni ma mozliwość zobaczyć spektakl w sieci: KGW jedzie do sanatorium

100 lat KOCHANE PANIE

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pcimiu Robert Bylica składający życzenia KGW z TrzebuniDyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pcimiu Robert Bylica składający życzenia KGW z Trzebuni.Widownia podczas 15-lecia KGW Trzebunia. Osoby siedzące na krzesłachPacjentki czekające w poczekalni na wizytę do lekarza. Obok siedząca pielęgniarka. Scena z przedstawienia KGW jedzie do sanatoriumPacjentka siedząca w gabinecie u lekarza. W tle poczekalnia z pacjentkami. Fragment spektaklu KGW jedzie do sanatorium przygotowanego przez KGW Trzebunia

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl