KODUJ Z GIGANTAMI bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży

2022-09-02

Giganci programowania w Myślenicach zapraszają  do udziału w 11. edycji  „Koduj z Gigantami” – bezpłatnych warsztatach z programowania dla dzieci i młodzieży, organizowanych przez Gigantów Programowania w ramach ogólnopolskiej, społecznej akcji edukacyjnej.

Celem „Koduj z Gigantami” jest popularyzacja nauki programowania wśród uczniów szkół podstawowych i średnich, a honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Pan Jarosław Szlachetka, Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice.

Tym razem dla Uczniów z Myślenic i sąsiednich miejscowości przygotowaliśmy nowe, ciekawe projekty, których motywem przewodnim będzie cyberbezpieczeństwo:

•             klasy 1-3: programowanie w Scratch oraz Minecraft Education Edition,

•             klasy 4-6: programowanie w Scratch oraz tworzenie aplikacji mobilnych w AppInventor,

•             klasy 7-8: wstęp do programowania w C# i Python,

•             szkoła średnia: wstęp do programowania w C# i Python.

Termin warsztatów to sobota i niedziela, 10-11 września.

Zapisu mogą dokonać zainteresowani wydarzeniem Rodzice poprzez formularz na stronie: www.kodujzgigantami.pl

Plakat oferujący bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży KODUJ Z GIGANTAMI CYBERBEZPIECZEŃSTWO