"Klszczacy na szlaku" zdobyli Uklejną!

2022-05-25


Hej Kliszczacy na szlaku! Pierwsza w tym sezonie wyprawa za nami, a było naprawdę niełatwo. Przeszliśmy z Chełmu przez Uklejną  na Zarabie i musimy przyznać, że to zejście jest bardzo wymagające. My pokonaliśmy tę trasę w 2,5 godziny z małymi przerwami na odpoczynek. Gratulacje dla naszych dzielnych piechurów a w szczególności dla tych, którzy szli z nami pierwszy raz:  Ani (6lat),  Ksawerego i p. Agnieszki. Już teraz zapraszamy na nasze wakacyjne CZWARTKI NA SZLAKU! Jak co roku będą nowe wyzwania i kolejne szczyty do pokonania!

Kliszczacy na szlaku w trasie na Chełm. W tle Myślenice.Główny szlak Beskidu Wyspowego Śliwnik 618 m n.p.m.W drodze na Uklejną Kliszczacy na szlaku odpoczywają. W tle drzewa i znak kierujący na Uklejną.Salamandra plamista w trawie. Okaz spotkany podczas wycieczki.Kliszczacy na szlaku odpoczywają po zejściu z Uklejny.

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl