Kliszczacy na Trzech Koronach!

2022-08-08


W czwartek 4 VIII Kliszczacy na szlaku zdobyli Trzy Korony - najpiękniejszy szczyt w Pieninach. Z platformy widokowej (zdjęcie ze strzałką) rozciąga się przepiękna panorama na dolinę Dunajca, Beskid Sądecki, Gorce i Tatry :)

Kliszczacy na Szlaku w dolinie podczas wycieczki na Trzy Korony. W tle góry.Kliszczacy na Szlaku w dolinie podczas wycieczki na Trzy KoronyKliszczacy na Szlaku w dolinie podczas wycieczki na Trzy Korony. W tle ruiny Zamku Pienińskiego.Kliszczacy na Szlaku w dolinie podczas wycieczki na Trzy Korony. W tle podejście na platformę widokową.Kliszczacy na Szlaku w dolinie podczas wycieczki na Trzy Korony. W tle widok z platformy.Kliszczacy na Szlaku w dolinie podczas wycieczki na Trzy Korony. W tle widok z platformy.

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl