KGW Z TRZEBUNI NAJLEPSZE W MAŁOPOLSCE

2021-10-05

Wielkie gratulacje dla naszego Koła Gospodyń Wiejskich z Trzebuni za zdobycie nagrody głównej w 11. Małopolskim Przeglądzie Dorobku Artystycznego i Kulturalnego Kół Gospodyń Wiejskich w Jabłonce. Nasze Panie okazały się najlepsze wśród reprezentantek KGW z całej Małopolski. Konkursowa rywalizacja przebiegała w czterech kategoriach: ludowe przyśpiewki, scenki obyczajowe, artystyczne rękodzieło (zazdrostka) oraz tradycyjne potrawy. Składamy ogromne podziękowania dla Koła Gospodyń Wiejskich z Trzebuni oraz towarzyszącym im członkom Oddziału Górali Kliszczackich z Trzebuni za tak wspaniałe i godne reprezentowanie naszej gminy.

foto: Jan Ciepliński

Dwie kobiety wykonujące prace ręczne przy wycinaniuZespół Trzebuńskie Kliszczaki i Koło Gospodyń Wiejskich pozuje do zdjęcia