KGiGW z Pcimia na krakowskim rynku podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego

2022-12-12


To było do przewidzenia:) Panie i Panowie z KGiGW z Pcimia oczarowali ....zaczarowali królewskie miasto Kraków. Ozdoby, potrawy, ciasta i nasze kliszczackie pastorałki i kolędy stały się główną atrakcją podczas Bożonarodzeniowego Jarmarku na rynku krakowskim. Zespół Pcimianie zachwycił swymi występami międzynarodową publiczność, a Panie uraczyły wszystkich przygotowanymi specjałami.

Jesteśmy z Was DUMNI

Stoisko rękodzielnicze KGiGW z Pcimia na rynku krakowskim podczas Jarmarku BożonarodzeniowegoKGiGW z Pcimia na rynku krakowskim podczas występów na Jarmarku BożonarodzeniowymKGiGW z Pcimia na rynku krakowskim podczas występów na Jarmarku BożonarodzeniowymKGiGW z Pcimia na rynku krakowskim podczas występów na Jarmarku Bożonarodzeniowym

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl