Jubileusz Złotych Godów w Pcimiu

2021-10-25

W dniu 19 października 2021 roku, Wójt Gminy Pcim Piotr Hajduk spotkał się z Jubilatami, którzy w bieżącym roku obchodzą ZŁOTE GODY czyli 50 lecie pożycia małżeńskiego.

W tym roku mogliśmy powrócić do dawnej konwencji świętowania tego wydarzenia, a mianowicie uroczystość odbyła się w Strażnicy w Pcimiu gdzie Wójt Gminy Pcim Piotr Hajduk wręczył, w imieniu Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, odznaczenia oraz legitymacje pamiątkowe Czcigodnym Jubilatom z okazji wieloletniego stażu małżeńskiego. Ponadto Jubilaci otrzymali upominki i gratulacje od Włodarza Gminy. W wydarzeniu uczestniczyli również zaproszeni goście między innymi Pan Poseł Władysław Kurowski, Radny Sejmiku Wojewódzkiego - Robert Bylica, Sekretarz Gminy Pcim Dariusz Tylek. Wydarzenie uświetnił występ Zespołu Pieśni i Tańca Ziemia Myślenicka a biesiadowaniu w miłej atmosferze, rozmowom i wspomnieniom minionych lat nie było końca.

Dostojnym Jubilatom składamy życzenia zdrowia, pomyślności i wielu kolejnych jubileuszy i powodów do świętowania.