Jubileusz Orkiestry Dętej Orzeł z Trzebuni pozostanie w naszej pamięci

2022-06-22


170 lat to doskonała okazja by zaprezentować dokonania jednej z najstarszych i najświetniejszych orkiestr w Małopolsce – Orkiestry Dętej „Orzeł” z Trzebuni. Podczas spotkania uhonorowano zasłużonych członków orkiestry. Odznakę Honorową Województwa Małopolskiego – Złoty Krzyż Małopolski otrzymał Stanisław Ostafin, natomiast Srebrnymi Krzyżami Małopolski odznaczono Stanisława Bieńka, Wojciecha Wnęka oraz Antoniego Kucałę. Na jubileuszowym spotkaniu w niedzielne popołudnie gościnnie zaprezentowały się zaprzyjaźnione orkiestry: Orkiestra Dęta OSP Tenczyn oraz Orkiestra Dęta OSP Tokarnia. Dzięki licznym atrakcjom oraz konkursom każdy mógł przyjemnie spędzić czas. Dziękujemy sponsorom, a także Ochotniczej Straży Pożarnej z Trzebuni za pomoc w organizacji. Naszej wspaniałej Orkiestrze Dętej „Orzeł” życzymy pomyślności i sukcesów w kolejnych latach.

Na zdjęciu Orkiestra Dęta Orzeł z Trzebuni w Kościele Parafialnym w Trzebuni na mszy z okazji 170-lecia swojego istnienia.Wójt Gminy Pcim, Dyrektor GOKiS Pcim oraz Poseł na Sejm RP na mszy świętej z okazji 170-lecia Orkiestry Dętej Orzeł z Trzebuni.Członkowie Orkiestry Dętej Orzeł z Trzebuni podczas gry na mszy świętej z okazji sowjego 170-lecia.Wójt Gminy Pcim podczas powitania na scenie z okazji 170-lecia Orkiestry Dętej Orzeł z TrzebuniOdznaka Honorowa Województwa Małopolskiego - Krzyże Małopolski dla zasłużonych członków Orkiestry Dętej Orzeł z Trzebuni.Odznaczeni członkowie Orkiestry Dętej Orzeł z Trzebuni Odznaką Honorową Województwa Małopolskiego - Krzyżami Małopolski.Orkiestra Dęta Orzeł z Trzebuni podczas przemarszu z okazji 170-lecia swojego założenia.

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl