II miejsce dla dziecięcej grupy kolędniczej z Trzebuni!

2021-02-09


Kolejny raz udowadniają, że ciężka praca i wielka pasja przynoszą efekty. Dziecięca Grupa Kolędnicza z Trzebuni za każdym razem pokazuje swój profesjonalizm i kunszt, czego dowodem niech będzie ich udział w ostatnim Konkursie Zespołów Kolędniczych w Podegrodziu. Zdobyli tam II miejsce. Wielkie gratulacje i podziękowania zarówno dla uczestników grupy, jak i ich opiekunów - Danuty Oskwarek i Józefa Oskwarka.     

______________          

Przypomnijmy. W dniach 26 listopada - 27 stycznia zostały przeprowadzone w formule online 24.Ogólnopolskie Spotkania Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Kolędniczych PASTUSZKOWE KOLĘDOWANIE. Jury w składzie: Maria Danuta Cetera – etnograf i przewodnicząca komisji, dr Bożena Lewandowska – etnomuzykolog, Benedykt Kafel – etnograf, Jadwiga Adamczyk – muzyk / MCK SOKOŁ oraz Marta Smólczyńska – etnolog / MCK SOKÓŁ, wyłoniło zwycięzców spośród nadesłanych 32 konkursowych wystąpień. 

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl