I miejsce dla Grupy Kolędniczej z Gwiazdą z Trzebuni !!!

2023-02-14


I miejsce i Złota Rozeta dla Grupy Kolędniczej Z Gwiazdą z Trzebuni ???? w Ogólnopolskim Przeglądzie Grup Kolędniczych w Bukowinie Tatrzańskiej.

Wielkie gratulacje dla zwycięzców oraz dla Związku Podhalan Oddział Górali Kliszczackich z Trzebuni za niegasnący zapał w kultywowaniu tradycji.

Fot. Danuta Oskwarek

Związek Podhalan Oddział Górali Kliszczackich na tle ośnieżonych gór w Bukowinie TatrzańskiejZwiązek Podhalan Oddział Górali Kliszczackich z Trzebuni na scenie w Bukowinie Tatrzańskiej na 51 Góralskim Karnawale. Mężczyźni poubierani w góralskie stroje na drewnianej scenie.Dyplom i złota rozeta wygrana w 51 Góralskim Karnawale przez Grupę z Gwiazdą z TrzebuniGrupa Kolędnicza z Gwiazdą w Bukowinie Tatrzańskiej na 51 Góralskim Karnawale. Na scenie mężczyźni ubrani w kożuchy odgrywający scenę. Jeden z nich trzyma lampę naftową

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl