Grupa kolędnicza KGiGW Pcim z koncertem kolęd w kościele w Lubniu.

2023-01-16


Piękne dźwięki staropolskich kolęd wypełniły na niedzielnej sumie kościół pw. Jana Chrzciciela w Lubniu. To grupa kolędnicza KGiGW z Pcimia dając gościnny koncert uświetniła liturgię mszy świętej.  Pcimianie po raz kolejny udowodnili, że gdziekolwiek się pojawią  czerpiąc autentyczną radość ze wspólnej gry i śpiewu przynoszą też wiele radości innym. Z niecierpliwością czekamy na kolejne występy.

Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich na kolędowaniu w Kościele w Lubniu. Członkowie KGiGW z instrumentami we wnętrzu KościołaKoło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich na kolędowaniu w Kościele w Lubniu. Członkowie KGiGW z instrumentami we wnętrzu Kościoła.Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich na kolędowaniu w Kościele w Lubniu. Członkowie KGiGW z instrumentami we wnętrzu Kościoła

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl