Gminny Dzień Seniora

2021-11-24


W dniu 23.11.2021r. w Gminie Pcim odbył się czwarty Gminny Dzień Seniora organizowany w ramach projektu „Sprawni w każdym wieku”.

Podczas spotkania wójt Gminy Pcim Pan Piotr Hajduk wraz z kierownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pcimiu Panią Małgorzatą Parszywką złożyli życzenia oraz podziękowania dla seniorów, którzy brali udział w warsztatach, przygotowanych w ramach projektu za ich zaangażowanie w zajęcia, hart ducha oraz wzajemną życzliwość.

Projekt „Sprawni w każdym wieku” realizowany jest przez Gminę Pcim od 2017r. W tym roku w ramach projektu czterdziestu seniorów miało możliwość skorzystania ze spotkań i warsztatów plastycznych, kulinarnych, teatralnych, a także z gimnastyki usprawniającej oraz z basenu.

Spotkanie w ramach Gminnego Dnia Seniora uświetnił występ dzieci z Zespołu Regionalnego Trzebunianie przy akompaniamencie Trzebuńskich Kliszczaków oraz poczęstunek przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich z Trzebuni.

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej podczas inauguracji spotkania w ramach Gminnego Dnia Seniora:

Grafika przestawia Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pcimiu podczas inauguracji spotkania z seniorami

Uczestnicy Gminnego Dnia Seniora:

Grafika przedstawia zdjęcie grupowe  uczestników Gminnego Dnia Seniora

Dziecięcy Zespół Regionalny Trzebunianie wraz z Trzebuńskimi Kliszczakami:

Grafika przedstawia występy dziecięcej drupy Zespołu Regionalnego Trzebunianie przy akompaniamencie Trzebuńskich Kliszczaków

Grafika przedstawia dziecięcy Zespół Regionalny Trzebunianie wraz z Trzebuńskimi Kliszczakami

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl