Gmina Pcim wzięła udział w IV Grand Prix Powiatu Myślenickiego z cyklu Szachy Niedzielą

2022-09-28


W niedzielę 25 IX w Gminie Pcim odbył się kolejny turniej szachowy z cyklu Szachy Niedzielą w ramach IV Grand Prix Powiatu Myslenickiego. Przy szachownicach spotkało się 115 zawodników z terenu powiatu i nie tylko, również bardzo liczna była grupa zawodników z naszej Gminy. Niezmiernie cieszy fakt, że ta królewska gra wzbudza tak ogromne zainteresowanie. Dziękujemy organizatorom a szachistom składamy serdeczne gratulacje! Wszyscy jesteście zwycięzcami!

Honorowy Patronat nad Turniejem sprawował Wójt Gminy Pcim Piotr Hajduk.

Organizator: MAT Myślenice, TKKF Dobczyce

Partner wydarzenia: GOKiS Pcim

Przemowa Wójta Gminy Pcim Piotra Hajduka na turnieju szachowym.Nagrody w turnieju szachowym. Z tyłu banery GOKiS Pcim, MAT Myślenice, Szachy Niedzielą.Wręczanie nagród przez Wójta Gminy Pcim Piotra Hajduka w turnieju szachowym.Wręczanie nagród przez Dyrektora GOKiS Pcim w turnieju szachowym.

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl