Festiwal Rękodzielnictwa i Twórczości ludowej

2021-09-13


GD Klimas serdecznie zaprasza na Festiwal rękodzielnictwa i twórczości ludowej obszaru LGD TP, który odbędzie się w niedzielę 19.09.2021 r. w Kawcu na placu obok siedziby firmy ANIMEX - Kawec 54.

To już drugie wydarzenie obejmujące grant realizowany przez LGD Klimas w ramach projektu grantowego pt. Organizacja imprez w dziedzinie kultury i tradycji oraz sportu w celu wypromowania obszaru LGD Turystyczna Podkowa" Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Turystyczna Podkowa.

W czasie festiwalu artyści zaprezentują na stoiskach swoją twórczość i rękodzieła, a dzieci i młodzież będą mogły wziąć udział w warsztatach rękodzielniczych. Wydarzeniom towarzyszyć będzie występ zespołu ludowego i artystów rękodzielników.

Nie zabraknie także regionalnych potraw, przygotowanych przez Panie z KGW.

Grant jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" PROW na lata 2014-2020.

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl