Ekologiczna Gmina Pcim!

2023-03-17


Tegoroczna akcja sprzątania świata, którą organizujemy razem z Urzędem Marszałkowskim oraz GOKiS Pcim to wyjątkowy sposób na pokazanie jak ważna w naszym życiu jest ekologia i dbanie o nasz naturalny dom – o środowisko.

Nasza Gmina w ubiegłym roku znalazła się w gronie Ekoliderów – wyróżnionych w Plebiscycie WFOŚiGW Instytucji, które wykazują działania proekologiczne.

Tytuł Ekolidera zobowiązuje, dlatego nie spoczęliśmy na laurach i działamy nadal – m.in. organizując właśnie takie akcje jak Posprzątajmy Małopolskę na wiosnę! 2023. To przedsięwzięcie oraz wiele innych pokazuje, że troska o środowisko to nie jednorazowa mobilizacja, ale trwała chęć zadbania o to, co dla nas najważniejsze. 

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl