DZIEŃ DZIECKA

2021-06-04


Dzień Dziecka z Ośrodkiem Kultury w Pcimiu i z Gminą Pcim, to przedewszystkim dwudniowe  warsztaty aktorskie oraz spektakl teatralny. Teatr Pod Wyrwikoszem przygotował dla najmłodszych sztukę pt." Mały Książe". Opowieść znana wszystkim, a w adaptacji młodych aktorów, historia Exupéry'ego przybrała wyjątkowy wyraz. Niech świadczy o tym ogromne i emocjonalne zainteresowanie najmłodszej widowni. Kolejnym elemetem tego wyjatkowego dnia były atrakcje na placu zabaw. Postacie z bajek, animatorzy, bańki mydlane, dmuchańce i świetna zabawa przy dźwiekach muzyki to tylko garśc tego, na co mogli liczyć najmłodsi. 

Spektakl teatralny. Scena, aktor, widowniaPlac zabaw a w tle nadmuchiwane zamki do zabawy

 

 

 

 

 

 

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl