Dożynki Gminne A.D 2022

2022-08-12


Dożynki to święto plonów, to święto rolników i ich rodzin. Po dwóch latach obostrzeń spowodowanych pandemią możemy powrócić do uroczystego celebrowania tego święta
w naszej Gminie. W tym roku zapraszamy na Dożynki Gminne 13 i 14 sierpnia do Trzebuni.
W sobotę zapraszamy na zabawę taneczną z DJ BRATHERs i DJ LEŚNY. W niedzielę uroczystości dożynkowe  rozpoczną się, już tradycyjnie, uroczystą Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Trzebuni o godzinie 14:00 w intencji dziękczynnej za tegoroczne plony. Następnie, w orszaku z wieńcami dożynkowymi, nastąpi przemarsz na kompleks sportowy przy SP w Trzebuni gdzie odbędzie się oficjalne przywitanie gości przez Wójta Gminy Pcim Piotra Hajduka; konkurs wieńca dożynkowego; występy zespołów folklorystycznych; koncert Tercetu Endemicznego, który przeniesie nas w czasy dawnych szlagierów i hitów. Nasze świętowanie zakończymy zabawą taneczną z dobrze już nam znanymi DJ BRATHERs i DJ LEŚNY.

Podczas tegorocznych dożynek odbędzie się zbiórka na rzecz walki z chorobą SMA małej Zosi . Zapraszamy równiez do licytacji na rzecz ZOSI https://www.siepomaga.pl/zosia-pajak

ZAPRASZAMY!!!

plakat z informacją o dożynkach 13 14 sierpnia

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl