DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI GMINNEGO OŚRODKA KULTURY I SPORTU W PCIMIU


Deklaracja dostępności Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pcimiu

Dane teleadresowe jednostki:
Telefon: +48 122748050
e-mail: gokpcim@pcim.pl
Adres korespondencyjny: Pcim 563, 32-432 Pcim

Informacje zwrotne i dane kontaktowe:
Osoba do kontaktu w sprawie dostępności: Jabłońska-Ostafin Daria
e-mail: gokpcim@op.pl
Telefon: 12 2748039 

Deklaracja dostępności Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pcimiu oraz podległych mu budynków, w których podmiot prowadzi swoją działalność statutową znajduje się na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pcimiu


Jednocześnie informujemy, iż Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pcimiu zamieszcza informacje oraz treści związane z działalnością statutową ośrodka oraz podległych mu filii tj. świetlic na podstronie https://www.gminapcim.pl/kultura, która stanowi część strony podmiotowej http://www.gminapcim.pl.
Szczegółowe informacje dotyczące niniejszej strony w zakresie dostępności cyfrowej znajdą Państwo pod adresem strony internetowej Gminy Pcim.

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl