BEZPIECZNE WAKACJE” z Gminą Pcim

2022-06-23


Wielkimi krokami zbliżają się wakacje - czas odpoczynku od szkolnych obowiązków, czas na beztroską zabawę z rówieśnikami czy rodzinne wyjazdy. U progu wakacji, warto przypomnieć sobie o zasadach bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku oraz podjąć działania profilaktyczne takie jak rozwijanie świadomości na temat zachowań ryzykownych, skutkach uzależnień propagując w ten sposób zdrowy styl życia, zabawy i wypoczynku.

Celem akcji „BEZPIECZNE WAKACJE” jest kształtowanie pozytywnych postaw  i bezpiecznych zachowań w sytuacjach zagrażających życiu i zdrowiu. Ponadto poprzez akcję chcemy zachęcić do aktywnego wypoczynku podczas wakacji oraz w przyjazny sposób przekazać ważne  treści dotyczące dbania o własne zdrowie i bezpieczeństwo.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami promującymi ww. akcję zarówno na naszej stronie internetowej, na https://www.facebook.com/urzadgminypcim/  jak i poprzez materiały przekazane do placówek przedszkolnych i do szkół dla klas wczesnoszkolnych w Gminie Pcim.

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl