BABOJE TV-wspomnienia z wakacji.

2021-09-22


Za nami długo wyczekiwany spektakl w wykonaniu aktorek Teatru nad Rabą. Poraz kolejny udwodniły że świetnie czują się w każdej roli. Czy to kreacje w dramacie „Moralność Pani Dulskiej” , czy role komediowe jak choćby „ Biuro matrymonialne”, to przykłady profesjonalizmu i świetnej zabawy. Niedzielny spektakl „ Baboje - TV – Wspomnienia z wakacji” w murach GOKiS Pcim, to kolejny dowód na to, iż nasze Panie podołają każdemu aktorskiemu wyzwaniu. A co najważniejsze nie boją się wystąpić obok zawodowych artystów scen krakowskich ( Franciszek Makuch, Wojciech Habela, Mateusz Dudek).

na zdjęciu artyści śpiewający piosenkiaktorzy podczas spektaklu w kolorowych ubraniach przeciw deszczowych

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl