NOWY SEMESTR Z UNIWERSYTETEM III WIEKU W PCIMIU

2019-10-14


         Z początkiem października zainaugurowaliśmy kolejny semestr Uniwersytetu III Wieku. To kontynuacja zajęć jakie przygotowaliśmy dla seniorów gminy Pcim. Otwarcia październikowego spotkania dokonał wójt Gminy Pcim - Pan Piotr Hajduk. Wykład dot. Dworów Polskich wygłosił historyk i dziennikarz - Marek Stoszek. Cieszy fakt, że nasze wykłady cieszą się coraz większym zainteresowanie i powiedzeniem.

Natomiast tydzień wcześniej nasi Seniorzy mieli możliwość uczestniczyć w wycieczce śladami cerkwi, zabytkowych kościołów, odwiedzając Lipnicę Murowaną, Binarową, Karpacką Troję.

Oczywiście drzwi GOKiS otwarte dla każdego, kto chce uczestniczyć w zajęciach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl