Wystartował "Eportal" Gminy Pcim

2019-10-09


Gmina Pcim zachęca mieszkańców do korzystania z Portalu Interesanta dostępnego pod adresem https://eportal.gminapcim.pl

Bez logowania się, portal udostępnia mieszkańcom m.in.: informacje z zakresu najpopularniejszych imion występujących w gminie wraz z podziałem na lata, statystykę mieszkańców z podziałem na płeć i wiek, po informację o możliwości odbioru dowodu osobistego.

Po zalogowaniu się do portalu za pośrednictwem Profilu Zaufanego oraz potwierdzeniu adresu e-mail, mieszkaniec naszej gminy ma możliwość aktualnego dostępu do swoich spraw podatkowych prowadzonych w urzędzie tj. m.in.: grunty, budynki i budowle w posiadaniu podatnika czy płatności/zobowiązania na rzecz gminy które może regulować bezpośrednio z poziomu portalu poprzez funkcję "Zapłać".

Zachęcamy mieszkańców naszej gminy do korzystania z funkcjonalności, które oferuje "eportal" Gminy Pcim

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl