ZESPÓŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY DOTYK ANIOŁA


W roku 2010 powstał Zespół wokalno –instrumentalny „Dotyk Anioła”, który działa przy świetlicy Środowiskowej w Trzebuni filia Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pcimiu pod kierownictwem p. Roberta Bylicy Zespół, który stanowi Trzebuńska młodzież, poszerza swoje muzyczne horyzonty, zainteresowania i na tym polu ma już wiele sukcesów m.in.:

 • I miejsce w powiatowym Przeglądzie Pieśni Maryjnych w Dobczycach
 • I miejsce w Powiatowym Przeglądzie „Tobie Śpiewam Hymn Chwały” Myślenice 2011
 • Przegląd „MŁODE TALENTY” Roberta Janowskiego 2011- z województw śląskiego i małopolskiego zakwalifikowało się 10 zespołów w tym „Dotyk Anioła”
 • II miejsce w Powiatowym przeglądzie Grup Kolędniczych w Myślenicach
 • II nagroda w konkursie SACROSONG w Nowym Targu
 • Liczne wyróżnienia na powiatowych przeglądach piosenki i na Turnieju Talenty małopolski 2011
 • Liczne koncerty okolicznościowe :
 1. koncert charytatywny na rzecz misji świętych
 2. koncert charytatywny „Dzieci Afryki”
 3. koncert charytatywny na rzecz powodzian
 4. koncert dziękczynny za dar beatyfikacji Jana Pawła II
 5. koncert Bożonarodzeniowy
 6. koncert na imprezach tj.: Niezapominajka, Święto Kliszczaka, Dożynki Gminne
 7. koncert na Otwarciu Ogrodu Dobrych Serc w Myślenicach
 8. koncerty na spotkaniach opłatkowych

Dążymy do profesjonalizmu zespołu, który będzie godnie reprezentował Gminę Pcim na terenie nie tylko małopolski. 23 Sierpnia 2011 rozpoczęliśmy prace nad nagraniem płyty promocyjnej. Płyta nosi tytuł „ZDUMIENIE”. Na krążku pojawiło się 9 autorskich piosenek do których muzykę napisał pan Robert Bylica Podstawą zespołu jest wspólne zaangażowanie, pasja oraz pozytywne emocje. Tworzymy jedna wielką rodzinę, której ogniskiem są wspólne zainteresowania muzyczne i poszerzanie horyzontów.

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl